سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید به مدیران باشگاه هشدار داد در صورتی که یکی دیگر از بازیکنان او را بفروشند باید به فکر جذب بازیکنی جدید باشند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

برخلاف بازار‌های نقل و انتقالات، رئال مادرید تابستان امسال نه تنها هیچ بازیکنی کهکشانی‌ نخرید بلکه بازیکنی که با ورودش هواداران را به وجد آورد هم نخریده است. در همین حال باشگاه سیاست فروش بازیکنان ناراضی‌اش را در پیش گرفته است، سیاستی که با فروش غیرمنتظره بهترین بازیکن تیم کریستیانو رونالدو به یوونتوس آغاز شد و ممکن است با خروج لوکا مودریچ ادامه پیدا کند. این در حالیست که گفته می‌شود هافبک نیمکت‌نشین کهکشانی‌ها متئو کواچیچ هم در آستانه عقد قرارداد با چلسی قرارداد دارد، اتفاقی که خولن لوپتگی سرمربی قهرمان اروپا را نگران ضعیف شدن تیمش می‌کند.

لوپتگی پس از پیروزی تیمش در بازی دوستانه مقابل رم درباره رفتن کواچیچ به لندن برای عقد قرارداد با چلسی گفت: هنوز چیزی صد درصد قطعی نشده است. او برای رفتن از جمع ما ابراز تمایل کرده و باید دید که این داستان چگونه به پایان می‌رسد. در هر حال او برای ما بازیکن مهمی بوده است. اگر او هم از ما جدا شود باید به فکر پر کردن جای خالی‌اش باشیم. در مورد لوکا مودریچ هم من موضع خودم را صریحاً به رئیس باشگاه گفتم و چیز بیشتری برای گفتن نیست.

لوپتگی افزود: راه حلی که برای رفتن کواچیچ وجود دارد مشخص است. اگر او برود ما باید بازیکنی در سطح او جذب کنیم تا توازن ترکیب تیم ما را بر هم نزند.

سرمربی کهکشانی‌ها سپس به این سؤالی دیگر درباره خلاء کریستیانو رونالدو و اینکه آیا گرث بیل می‌تواند جای او را پر کند، پاسخ داد و گفت: من فکر نمی‌کنم که در تیم‌مان کسی باید بار مسئولیت شخصی دیگر را به دوش بکشد. او باید بهترین بازی‌هایش را ارائه کند. او بازیکنی بسیار بزرگ است. من از مقایسه کردن بازیکنان با یکدیگر خوشم نمی‌آید و تمایلی هم ندارم که بار مسئولیت برخی بازیکنان را به دوش بکشیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.