سنگربان جدید تیم فوتبال رئال مادرید با انتشار نامه‌ای از تیم قبلی‌اش و هواداران آن قدردانی کرد و دلیل ترک این تیم را توضیح داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیبو کورتوا پس از قطعی شدن انتقالش به رئال مادرید و عقد قرارداد با این تیم از باشگاه چلسی به خاطر موافقت با انتقال او به سانتیاگو برنابئو تشکر کرد.

دلیل اصلی اصرار کورتوا به انتقالش به مادرید حضور خانواده او در این شهر بود و این دروازه‌بان بلژیکی هم در نامه‌اش به این موضوع اشاره داشت.

کورتوا گفت: من دوست دارم از صمیم قلب از چلسی بابت 4 سال فوق‌العاده‌ای که در این تیم سپری کردم تشکر کنم. چلسی همیشه در قلب من جایگاهی ویژه خواهد داشت. من خیلی خوشحالم که عضو یکی از بزرگترین تیم‌های دنیا بودم و رؤیایم برای بازی در لیگ برتر انگلیس را محقق کردم.

کورتوا افزود: یک قدردانی بزرگ از تمام هم‌تیمی‌هایم و اعضای کادر فنی که در کنار آنها موفقیت‌هایی بزرگ و لحظاتی حیرت‌‌انگیز را تجربه کردم. من می‌خواهم از هواداران هم بابت حمایت‌های فوق‌العاده‌شان تشکر کنم و به آنها بگویم که امیدوارم درک کنید که نزدیک بودن به فرزندانم چقدر در تصمیم برای ترک چلسی مهم و تأثیرگذار بود. برای شما در تمام مراحل زندگی‌تان آرزوی موفقیت می‌کنم و بودن در کنار شما در خانواده چلسی مایه افتخار من بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.