رئیس باشگاه رئال مادرید دوباره از مواجهه با لوکا مودریچ خودداری کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رئال مادرید و فلورنتینو پرز در مورد مسئله لوکا مودریچ، وقت زیادی را تلف می کنند. ستاره کروات باشگاه رئال مادرید هنوز با مدیر باشگاه دیدار نکرده و حتی جلسه امروز هم به تعویق افتاده است.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، پنج شنبه برای اولین بار و به طور مستقیم نمایندگان مودریچ با باشگاه تماس گرفتند اما تیم اسپانیایی موضع خود را در مورد غیرقابل فروش بودن مودریچ تغییر نداده است. به همین دلیل است که مودریچ می خواهد با پرز دیدار کند تا به وی بگوید به قولی که به طور شفاهی به او داده، پایبند باشد و اجازه خروج به مقصد اینتر صادر شود.

با این وجود، لوکا مودریچ هر روز به موقع در تمرینات حاضر می شود و کاملا حرفه ای با موضوع برخورد می کند. او به هیچ وجه قصد ندارد روابطش با رئال مادرید را خراب کند. به گفته دی مارتزیو، رئال مادرید و در راس امور، فلورنتینو پرز به این جهت وقت تلف می کنند تا مودریچ پس از صحبت با لوپتگی و با قرار گرفتن در جو تمرینات باشگاه، نظرش را عوض کند. در همین حال، آنها همچنین این فرصت را خواهند داشت که در صورت اصرار مودریچ، به فکر جانشین باشند. با این حال، سران رئال مادرید نمی خواهند پس از جدایی زیدان و رونالدو، هواداران خود را بیشتر از این با جدایی مودریچ ناامید نکنند. مودریچ تا این لحظه نظرش را تغییر نداده و پرز در حال بررسی گزینه های مختلف است.

در ایتالیا، اینتر به طور مکرر، سیگنال های مثبتی از طرف نمایندگان مودریچ دریافت می کند و همچنان منتظر است. با اینکه جلسه امروز هم به تعویق افتاده و فرصت نقل و انتقالات ایتالیا، در پایان هفته آینده تمام می شود. اینتری ها به زودی در مادرید خواهند بود تا با اتلتیکو مادرید، دیدار دوستانه ای را برگزار کنند. فرصتی که مدیران باشگاه از آن استفاده خواهند کرد تا با نمایندگان لوکا مودریچ، مذاکرات بیشتری را انجام دهند. اینتر امیدوار و البته محتاط است که لوکا مودریچ، اجازه خروج را از فلورنتینو پرز دریافت کند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.