روزنامه‌ی بیلد آلمان با انتشار مطلبی مدعی شد که ایوان راکیتیچ، ستاره‌ی کروات بارسلونا توسط بایرن مونیخ برای انتقال به این باشگاه بزرگ آلمانی هدف‌گذاری شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پیش از این پاری سن ژرمن و موناکو، دو باشگاه ثروتمندی که از نظر مالی قدرت بسیار زیادی دارند برای به خدمت گرفتن ایوان راکیتیچ پیشنهادهایی نجومی ارائه کرده بودند، پیشنهادهایی که جواب منفی دادن به آنها بسیار سخت به نظر می‌رسید. ولی حالا بایرن مونیخ هم قصد خود را برای جذب این هافبک ستاره‌ی کروات اعلام کرده و برای به خدمت گرفتن او پیشنهادی بزرگ ارائه داده است.

 

سرمربی جدید بایرن، نیکو کوواچ با اینکه در آلمان به دنیا آمده ولی اصالتاً زاده‌ی کرواسی است و بنابراین، سبک بازی راکیتیچ را می‌شناسد و به نقشی که او می‌تواند در میانه‌ی میدان بایرن بازی کند به خوبی آگاه است. و برای همین است که کوواچ برای انتقال راکیتیچ به آلیانز آرنا پیشنهادی وسوسه‌کننده ارائه داده است.

 

روزنامه‌ی بیلد آلمان با انتشار این خبر به بررسی احتمال پیوستن راکیتیچ به مونیخ پیش از پایان مهلت پنجره‌ی نقل و انتقالات آلمان پرداخته.

 

به گزارش بیلد با اینکه بایرن اخیراً ستاره‌ی خط میانی خود آرتورو ویدال را از دست داده و به بارسلونا واگذار کرده ولی مسئولین رده‌بالای باشگاه در روزهای اخیر از ترافیک بالای بازیکنان در خط میانی بایرن صحبت کرده بودند و با توجه به این موضوع، با اینکه کوواچ خواهان پیوستن راکیتیچ به تیمش بوده، بعید به نظر می‌رسد روسای بایرن با این انتقال موافقت داشته باشند. بیلد به صحبت‌های چند روز پیش کارل هاینتس رومنیگه، رئیس هیات‌مدیره‌ی باشگاه بایرن اشاره کرده که گفته بود "ما 9 هافبک داریم درحالیکه در خط میانی فقط سه یا چهار پست وجود دارد. پس اگر یکی دو نفر از هافبک‌های ما بخواهند بروند نه ما و نه سرمربی تیم با این موضوع مخالفتی نخواهیم داشت".

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.