میکی باتشوایی، ستاره‌ی دورتموند با وجود تلاشهای باشگاه آلمانی برای اینکه مانع از جدا شدن او شود به والنسیا پیوست. به همین علت زردپوشان دورتموند برای پر کردن جای خالی او همچنان به دنبال مهاجم می‌گردند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

روزنامه‌ی بیلد آلمان اعلام کرد که دورتموند برای به خدمت گرفتن استعداد جوان یوونتوس، مویز کین تلاش می‌کند. روزنامه‌ی ایتالیایی گازته دلو اسپورت هم گزارش بیلد را تایید کرده است.

 

مویز کین 18ساله اخیراً در رقابتهای جام ملتهای زیر 19سال اروپا درخشیده بود و توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ قاره‌ی سبز را به خود جلب کرده بود. او در ترکیب تیم ملی ایتالیا در پنج بازی چهار گل به ثمر رساند.

 

گفته می‌شد یووه قصد دارد به دلیل استعداد خارق‌العاده‌ی این سنترفوروارد جوان، قرارداد خود با او را تمدید کند. کین تا سال 2020 با باشگاه بزرگ شهر تورین قرارداد دارد ولی مذاکرات مدیر برنامه‌های جنجالی او، مینو رایولا با باشگاه‌های بزرگ دیگر از هم اکنون آغاز شده است. به همین علت، آینده‌ی نزدیک این مهاجم جوان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

 

به اینکه شبکه‌ی اسکای ایتالیا اعلام کرده یوونتوس حاضر است با دریافت 20 میلیون یورو مویز کین را واگذار کند ولی در عین حال، انتقال او به عنوان بازیکن قرضی در ازای یک بازیکن دیگر، احتمال بیشتری خواهد داشت. علاوه بر دورتموند، باشگاه‌های اودینزه، پارما و نیس فرانسه هم خواهان جذب مویز کین هستند. اخیراً آینتراخت فرانکفورت هم با کین مذاکره کرده بود. هر چند مدیر ورزشی فرانکفورت، برونو هوبنر این موضوع را انکار کرده و به بیلد گفته بود:" این انتقال برای ما شدنی نیست".

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.