رابرت لواندوفسکی که یکشنبه شب در سوپرجام آلمان هت‌‌تریک کرد در جریان بازی به یک لانه‌ی زنبور شبیه بود. لانه‌ی زنبوری که مدافعین آینتراخت با تلاش برای آزار و اذیتش مرتکب اشتباهی بزرگ شدند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

لواندوفسکی گل اول خود را روی سانتر زیبای جاشوا کیمیچ به ثمر رساند. در این دقایق لواندوفسکی آرام بود و بازی با ضرباهنگی آرام ادامه داشت. اما گل دوم لواندوفسکی لحظاتی بعد از آن به ثمر رسید که او با کاپیتان آینتراخت، داوید آبراهام و بازیکن دیگر این تیم ماکوتو هاسبه درگیر شد.

 

گل سوم هم یک دقیقه بعد از آن به ثمر رسید که آبراهام در جایی که توپی در کار نبود، بدون اینکه لازم باشد به لواندوفسکی تنه زد تا بار دیگر او را عصبانی کند. لواندوفسکی به زمین افتاد ولی نه داور و نه کمک‌داورها بازی را متوقف نکردند. اما لواندوفسکی می‌دانست چکار باید بکند. او یک دقیقه بعد با هت‌تریک خود بازی را متوقف کرد. توماس مولر با یک پاس عرضی زیبا، روی زمین، لواندوفسکی را صاحب توپ کرد. آبراهام بار دیگر به جای حمله به سمت توپ، خود را محکم به بدن لواندفوسکی کوبید ولی مهاجم لهستانی بایرن، این بار در مقابل ضربه مقاومت کرده و به زمین نیفتاد. او سپس خود را با دروازه‌بان آینتراخت تک به تک دید و به راحتی گل سوم را به ثمر رساند.

 

ولی به نظر می‌رسید آبراهام اصرار دارد تنش را بیشتر کند. در دقیقه‌ی 70 درحالیکه آبراهام و لواندوفسکی با هم به هوا بلند شده بودند، مدافع فرانکفورت با آرنج به فک لواندوفسکی کوبید. لواندوفسکی دیگر طاقت از دست داد و با آبراهام درگیر شد. فرانک ریبری هم برای حمایت از هم‌تیمی‌اش دست به کار شد و داور به سختی و با دادن کارت زرد با آبراهام توانست جو را آرام کند.

 

اما این پایان کار نبود. بعد از پیش افتادن بایرن با نتیجه‌ی 4-0، کوواچ با تصمیمی هوشمندانه لواندوفسکی را از زمین بیرون کشید و ساندرو واگنر را جانشین او کرد. اما این پایان درگیری نبود. بلافاصله بعد از سوت پایان بازی لواندوفسکی درحالیکه فک راستش به خاطر ضربه‌ی آبراهام باد کرده بود در زمین به دنبال آبراهام رفت. درگیری لظفی شدیدی بین دو بازیکن بوجود آمد و چندین نفر از فوتبالیست‌های دو تیم برای جدا کردن آنها از یکدیگر مداخله کردند. به خصوص توماس مولر در این میان نقش مهمی داشت و هم‌تیمی‌اش را با خود به کنار میدان برد. لونداوفسکی در این دقایق با فک باد کرده‌اش چهره‌ای شبیه مارلون براندو در فیلم پدرخوانده پیدا کرده بود. اما این باعث نشد در جشن شادی بایرنی‌ها برای پیروزی 5-0 خود و بدست آوردن اولین جام سال جدید شرکت نکند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.