باشگاه بلژیکی با بیان این که روند درمان ستاره ایرانی در حال پیگیری است از غیبت احتمالی این بازیکن در مصاف جمعه شب با لوکرن خبر داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بازگشت ستاره های ملی پوش شاغل در بروژ باعث شد تا تمرینات این تیم بلژیکی از سوت و کوری خارج شود. ایوان لکو سرمربی کروات و موفق بروژی ها طی دو هفته گذشته در غیاب بیش از 10 ستاره ملی پوش خود تمرینات را با ستاره های جوان پیگیری کرد اما این روند از دیروز تغییر کرد تا قهرمان بلژیک برای بازی های هفته هفتم ژوپیرلیگ همین طور هفته نخست لیگ قهرمانان اروپا آماده شود.

 

بعد از این که باشگاه گزارش تصویری از تمرینات این تیم منتشر کرد که با ادامه غیبت های ستاره ایرانی توام بود کادر پزشکی بروژ با بیان این که روند درمان مصدومیت کهنه کاوه رضایی طبق برنامه در حال پیگیری است از غیبت احتمالی مهاجم گران قیمت ایرانی در بازی جمعه شب برابر لوکرن خبر داد و مدعی شد کادر فنی قصد دارد کاوه را برای بازی حساس سه شنبه آینده برابر آتلتیکومادرید در هفته نخست لیگ قهرمانان اروپا آماده در اختیار داشته باشد.

 

بروژ در لیگ قهرمانان اروپا با تیم های آتلتیکومادرید، موناکو و دورتموند در یک گروه قرار گرفته و در اولین بازی باید به مصاف مادریدی های قهرمان لیگ اروپا و سوپرجام در ورزشگاه زیبای متروپولیتانو بروند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.