کاوه رضایی به فهرست بروژ بازگشت

در آغاز هفته هفتم رقابت ژوپیرلیگ مدافع عنوان قهرمانی بلژیک و تنها نماینده این کشور در لیگ قهرمانان اروپا در حضور ستاره ایرانی به مصاف لوکرن خواهد رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 کاوه رضایی مهاجم ایرانی و گران قیمت بروژ در شرایطی به فهرست 20 نفره صدرنشین ژوپیرلیگ برای بازی هفته هفتم مقابل لوکرن بازگشت که مصدومیت مانع حضور او در اردوی آماده سازی تیم ملی ایران و تمرینات روزهای گذشته تیم شده بود.

ستاره ایرانی که غیبت او در اردوی تیم ملی همین طور برنامه های روزانه بروژ به سوژه ای مهم برای رسانه های بلژیکی تبدیل شده و بسیاری از وضعیت نهایی آسیب دیدگی او اظهار بی اطلاعی می کردند بعد از دو هفته درمان به موقع مهیای حضور در میادین شد تا در آستانه شروع فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا در افکار تاکتیکی ایوان لکو جایگاه خود را از دست ندهد.

به نوشته سایت voetbalbelgie فهرست بازیکنان انتخابی بروژ برای بازی امشب با لوکرن به این شرح اعلام شده است:« Letica, Horvath, Hubert, Denswil, Decarli, Poulain, Mitrovic, Mechele, Vormer, Vanaken, Rits, Amrabat, Schrijvers, Vlietinck, Diatta, Danjuma, Rezaie, Openda, Wesley , Vossen».

بروژ در آغاز فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب در ورزشگاه جان بریدل میزبان بورسیا دورتموند خواهد بود از همین رو بهبودی کاوه رضایی و ادامه حضور این بازیکن 7 میلیون یورویی در ترکیب قهرمان بلژیک می تواند تضمین کننده حضور او در اولین بازی اروپایی بروژ باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.