باشگاه منچستریونایتد با افزایش قیمت بلیت های دیدار این تیم با والنسیا برای هواداران میهمان، به اقدام باشگاه اسپانیایی واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه والنسیا قیمت بلیت هواداران میهمان برای دیدار برگشت دو تیم که اواخر پاییز برگزار می شود را 77 پوند اعلام کرد که با اعتراض باشگاه منچستریونایتد همراه شد.

باشگاه منچستریونایتد انتظار داشت که قیمت بلیت های دیدار این تیم مقابل والنسیا حداکثر 55 پوند باشد اما مانند دیدار فصل گذشته این تیم مقابل سویا، باشگاه اسپانیایی قیمت بسیار بالاتری را برای هواداران شیاطین سرخ در نظر گرفت.

به همین دلیل، این باشگاه تصمیم گرفت دست به تلافی بزند و اکنون اعلام کردند که قیمت بلیت های دیدار دو تیم در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا برای هواداران والنسیا، افزایش پیدا خواهد کرد و برابر با مبلغی خواهد بود که هواداران یونایتد باید در مستایا بپردازند. باشگاه منچستریونایتد اعلام کرد که از این افزایش مبلغ برای پرداخت به هوادارانی که برای دیدار با والنسیا به اسپانیا سفر خواهند کرد، استفاده می کند.

این باشگاه همچنین تاکید کرد که هر مبلغ بیشتری که با این افزایش قیمت بلیت نصیب آنها شود، به بخش خیریه باشگاه اختصاص داده می شود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.