زمانی که نیکو کوواچ از آینتراخت فرانکفورت به بایرن مونیخ آمد همه از سخت‌گیری‌ها و روش‌های انضباطی خاص او می‌گفتند و منتظر بودند شاهد اقدامات سخت‌گیرانه‌‌اش در بایرن باشند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

اما حالا با گذشت چند ماه از حضور کوواچ در بایرن، کارشناسان فوتبال آلمانی می‌گویند کوواچ آنقدرها هم که فکر می‌کردیم سخت‌گیر و بدون انعطاف نیست.

این استاد تاکتیک کروات البته علاقه‌ی زیادی به کنترل بازیکنانش دارد و برای آنها یک مجموعه قوانین سخت‌گیرانه وضع کرده. قوانینی که یکی از سخت‌گیرانه‌ترین آنها ممنوعیت استفاده از تلفن همراه در باشگاه بوده. بازیکنان بایرن تنها در رختکن می‌توانند از تلفن همراه استفاده کنند و در دیگر نقاط باشگاه نباید تلفنی در دستان‌شان باشد.

نزدیکان به باشگاه بایرن مونیخ در آغاز کمی نگران بودند که واکنش بازیکنان در مقابل این اقدامات کوواچ چه خواهد بود و آیا این سخت‌گیری‌ها می‌تواند در نهایت برای باشگاه  تبعات منفی داشته باشد ؟

اما حالا روزنامه‌ی تاگس زایتونگ فاش کرده که کوواچ اخیراً نسبت به اتفاقات رختکن تیمش رویکرد ملایمتر و منعطف‌تری در پیش گرفته. به گفته‌ی این روزنامه کوواچ بعد از نتایج خوب تیمش در هفته‌های اخیر از بازیکنانش راضی است و در نتیجه به آنها اجازه داده از امتیازات بیشتری برخوردار شوند. کوواچ حالا دیگر به خاطر تخطی بازیکنان از هفت فرمان او، کسی را جریمه‌ی نقدی نمی‌کند و ممنوعیت استفاده از تلفن همراه دیگر با آن شدت و حدت پیگیری نمی‌شود.

کوواچ در دوران مربی‌گری در آینتراخت فرانکفورت با سوپراستارها سر و کار نداشته و حالا باید با بازیکنان بزرگی مثل آرین روبن و فرانک ریبری که نقش بزرگترهای تیم را دارند همکاری و همراهی داشته باشد، کاری که برای او مسلماً جدید و ناشناخته است. ولی به استثنای یک مورد عصبانیت روبن در بازی بایرن و اشتوتگارت به نظر می‌رسد که هر دو بازیکن مهم باشگاه با مربی جدیدشان به خوبی هماهنگ شده‌اند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.