در فاصله سه روز تا اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا رسانه های بلژیک از تصمیم سرمربی کروات بروژ برای بهره بردن از ستاره ایرانی به عنوان انتخاب اول در خط حمله پرده برداشتند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ایوان لکو سرمربی کروات و موفق باشگاه بروژ در آخرین روزهای پنجره تابستانی با قراردادی رکوردشکن کاوه رضایی بهترین گلزن فصل گذشته شارلروا را به جمع شاگردانش اضافه کرد تا ستاره ایرانی صاحب پیراهن شماره 10 قهرمان بلژیک شود.

مهاجم ایرانی که در دومین بازی خود برای بروژ موفق به گلزنی از روی نقطه پنالتی شد در هر سه بازی که از ابتدا در ترکیب اصلی به میدان رفت نقش به سزایی در بردهای این تیم و یکه تازی آبی – مشکی پوشان داشت تا جایی که شب گذشته در آغاز هفته هفتم ژوپیرلیگ بعد از هفته ها مصدومیت و دوری از میدان حضور 74 دقیقه ای در مصاف با لوکرن داشت تا این تیم به برتری 2-1 برسد.

بروژ سه شنبه شب در اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان در جدالی دشوار باید به مصاف بروسیا دورتموند آلمان برود از همین رو سایت voetbal24 در گزارشی مدعی شد با وجود در اختیار داشتن چند مهاجم سرشناس اما کاوه رضایی انتخاب اول ایوان لکو برای قرار گرفتن در خط حمله بروژ است از همین رو پایه تهاجمی قهرمان بلژیک روی حضور این ستاره گران قیمت قرار گرفته و طرفداران این تیم باید منتظر درخشش خرید ایرانی خود باشند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.