والورده اعتراف می کند که تیمش باید پیشرفت کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بارسلونا به هر طریق ممکن که بود توانست در هفته چهارم مقابل سوسیداد سخت کوش در آنوئتا به برد برسد و چهارمین برد فصل را کسب کند تا همچنان رکورد صد درصد برد خود را ادامه دهد، والورده با وجود پیروزی سخت تیمش معتقد است خیلی جای نگرانی وجود ندارد، ولو این که پیشرفت در تیمش باید حتماً صورت گیرد:

    سه امتیاز خیلی خوبی بود، برای این سه امتیاز خیلی سخت، تلاش زیادی کردیم. می بایست در طول بازی ریسک می کردیم تا به برد برسیم. در ضدحملات تنبیه شدیم و ممکن بود باز هم گل بخوریم ولی در نهایت نقشه مان موثر واقع شد و سه امتیاز سخت این بازی خارج از خانه را گرفتیم. تمام بازیکنان کارشان را خوب انجام دادند، می دانستند که بازی خیلی سختی در این ورزشگاه داریم. هواداران تیم میزبان، به خوبی از تیمشان حمایت می کردند، بازی در این ورزشگاه سخت بود، و حالا با نزدیک تر شدن تماشاگران به زمین مسابقه، کار سخت تر هم شده است.

  قدری نگران هستم ولی نه خیلی. مواردی وجود دارد که باید در آن ها پیشرفت کنیم. تیم حریف در دقایق پایانی به دنبال ضدحملات بود. ما از موقعیت هایمان استفاده نکردیم، کنترل بازی از دستان مان خارج شده بود و بازی در شرایطی قرار گرفته بود که می توانست هر لحظه دچار تغییر شود، به هر حال سه امتیاز را گرفتیم و حالا باید روی اشتباهات مان تمرکز کنیم تا بهتر شویم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.