تکلیف نهایی جان توشاک سرمربی ولزی در تراکتورسازی روز سه شنبه مشخص خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شکست مقابل نفت آبادان در جام حذفی کافی بود تا حاشیه وارد باشگاه تراکتورسازی شود و ترکش اتفاقات بعد از این مسابقه بیشتر از هرکس به جان توشاک سرمربی ولزی این تیم خورد. توشاک که در جریان بازی حذفی اشتباهات تاثیرگذاری داشت و عملا باعث شکست تیمش شد، روز گذشته در تمرینات تیمش شرکت نکرد و اگرچه مدیرروابط عمومی تراکتور گفته این غیبت به دلیل خستگی است اما گفته می شود مسئولان باشگاه به او گفته اند به تمرین نرود تا تکلیفش روشن شود.

از این رو گفته می‌شود توشاک با تراکتورسازی به پایان راه رسیده و دیگر جایی روی نیمکت سرخپوشان تبریزی نخواهد داشت. با این حال هنوز موضع رسمی باشگاه در این خصوص اعلام نشده است.

این اتفاقات در حالی رخ می دهد که محمدرضا زنوزی و علیرضا اسدی مالک و مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به همراه داوود پرژک عضو هیات مدیره باشگاه ایران نیستند و برای افتتاح خط پروازی تهران- کازان و همچنین عقد قرارداد خواهرخواندگی با روبین کازان به روسیه سفر کرده اند.

در چنین شرایطی گفته می شود فعلا از روسیه به توشاک فرمان داده شده که به تمرینات نرود تا در بازگشت زنوزی و سایر مسئولان باشگاه به ایران تکلیف او در جلسه ای روشن شود. آنها روز سه شنبه به ایران برمی گردند و همان روز احتمالا جلسه ای فوری را تشکیل می دهند تا درباره وضعیت توشاک تصمیم گیری شود.

چیزی که مشخص است تا زمان تعیین تکلیف توشاک، محمد تقوی دستیار او امورفنی را زیر نظر دارد و بعد از جلسه سرنوشت ساز روز سه شنبه تکلیف کادرفنی روشن خواهد شد. اگرچه به نظر می رسد کار توشاک با تراکتورسازی به پایان رسیده و این مربی به زودی باید ایران را به مقصد کشورش ترک کند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.