دنی کارواخال از علاقه‌اش برای بازی در لیگ برتر انگلیس سخن گفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دنی کارواخال به غیر از یک فصل حضورش قرضی‌اش در بایرلورکوزن در فصل 13-2012 تمام دوران حرفه‌ای‌اش را در رئال مادرید گذرانده است. او که تا کنون 14 عنوان قهرمانی در رقابت‌های مختلف با سفیدپوشان مادریدی را تجربه کرده، از علاقه‌اش برای بازی در لیگ برتر انگلیس سخن گفت.

کارواخال 26 ساله در گفت‌وگو مجله «لیبرو» در پاسخ به این پرسش که «آیا در فکر ترک اسپانیا هستید؟» گفت: به این موضوع فکر می‌کنم. می‌خواهم در لیگ برتر انگلیس بازی کنم و این چیزی است که واقعاً دوست دارم تجربه کنم. در سوی دیگر مایلم کل دوران حرفه‌ای‌ام را در رئال مادرید سپری کنم که این هم خیلی خوب خواهد بود.

مدافع کهکشانی‌ها که تا سال 2022 با رئال مادرید قرارداد دارد، در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: ما نباید در مورد پیشنهادهای چین و قطر خودمان را فریب دهیم، بازی در این لیگ‌ها به خاطر پول است. من اما واقعاً دوست دارم بازی در لیگ برتر را تجربه کنم. به هر حال باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد.  

کارواخال که سابقه بازی با نیمار در آکادمی باشگاه رئال مادرید را دارد، در این باره گفت: نیمار را به خوبی در تیم جوانان رئال مادرید به یاد دارم. او به ما گفت که قصد ماندن در رئال مادرید را دارد و ما همگی با هم به شادی پرداختیم.

لوکا مودریچ پس از کسب عنوان مرد سال فوتبال اروپا و جایزه THE BEST فیفا در سال 2018 اکنون نامزد کسب جایزه توپ طلای «فرانس فوتبال» است. کارواخال در تمجید از هم‌تیمی کروات خود اظهار داشت: مودریچ ماهیت فوتبال است. ملاک کسب توپ طلا فقط گلزنی نیست، اما اینیستا هم شانس کسب این عنوان را داشت که آنها این جایزه را به او ندادند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.