سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا می‌گوید مشکلی در خط حمله تیم ملی ایتالیا وجود ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

و ‌به نقل از مدیاست، روبرتو مانچینی، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا در فهرست اخیر خود بر روی نام‌های ماریو بالوتلی و آندرا بلوتی خط کشید تا بعد از مدت‌ها سباستین جیووینکو را به تیم‌ ‌ملی این کشور دعوت کند که در تیم تورنتو بازی می‌کند.

مانچینی درباره وضعیت مهاجمان تیمش گفت‌: مشکلی در خط حمله تیم‌ ‌ملی ایتالیا وجود ندارد. ما نسبت به اردوی قبل بازیکنان بیشتری را به تیم‌ ‌ملی دعوت کرده‌ایم. لاساگنا از اودینزه به جمع ما اضافه می‌شود. او توانست خودش را به ما اثبات کند. علاوه بر این من فکر می‌کنم بازیکنانی در اختیار داریم که همگی آنها در شرایط خوب خودشان قرار دارند.

تیم ملی ایتالیا باید در دو دیدار برابر اوکراین و آمریکا به میدان برود. تیم جوان شده آتزوری امیدوار است روند رو به رشد خود را با این مربی ادامه دهد.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا در ادامه‌ صحبت‌های خود گفت‌: شرایط ما در تیم ملی ایتالیا روز به روز در حال پیشرفت است. بازی‌هایی که پیش روی خودمان داریم برای ما از اهمیت بالایی برخوردار هستند چون خودباوری و اعتماد به نفس بازیکنان را افزایش خواهند داد. ما برای کسب برد در هر دو دیدار پیش روی خودمان به میدان خواهیم رفت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.