ملی پوش ایرانی آمیان فرانسه در جریان باخت تیمش مقابل نانت ۷۹ دقیقه در زمین حضور داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در چارچوب مسابقات هفته یازدهم لیگ لوشامپیونه فرانسه تیم آمیان که سامان قدوس را برای هفتمین بازی متوالی در ترکیب و به‌عنوان وینگر چپ در اختیار داشت، از ساعت ۲۱:۳۰ امشب در استادیوم دو لا لیکورن مقابل نانت رده هجدهمی که یک پله پایین‌تر از آنها در جدول بود، قرار گرفت.

یاران قدوس که بعد از پیروزی هفته نهم مقابل دیژون در دیدار اخیرشان با نتیجه ۵ بر صفر مقابل پاری‌سن‌ژرمن شکست خورده بودند، امشب هم با گل‌های گابریل بوسچیلیا و ایمیلیانو سالا در دقایق ۱۵ و ۷۱ با نتیجه ۲ بر صفر عقب افتادند.

سامان قدوس در دقیقه ۷۹ به‌عنوان سومین تعویضی آمیان جای خود را به رافا کورزاوا داد ولی دو دقیقه بعد تیمش موفق شد توسط متئو بودمر به گل برسد و اختلاف را کمتر کند، اما در نهایت با نتیجه ۲ بر یک در این مسابقه خانگی شکست خورد تا ۱۰ امتیازی بماند و با یک پله سقوط به رده هجدهم جدول لوشامپیونه فرانسه برود.

ستاره ایرانی آمیان که در لیگ لوشامپیونه ۳ گل به ثمر رسانده و ۲ پاس گل داده، امشب برابر نانت نهمین بازی فصل خود را برای تیمش انجام داد که با ۲۵ پاس صحیح، یک پاس بلند، سه سانتر دقیق، سه برتری در نبردهای تن به تن و یک بار گرفتن خطا عملکرد متوسطی داشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.