به گزارش فرتاک ورزشی،

فلورنتینو پرس، خولن لوپتگی را اخراج کرد تا به رکورد سانتیاگو برنابئو به‌ عنوان رییس رئال با بیشترین اخراج مربی نزدیک شود. لوپتگی سیزدهمین مربی اخراجی تاجر 71 ساله در 16 سال ریاست بر رئال مادرید است در حالی که رییس سابق سفیدها در 34 سال ریاست خود 16 مربی را اخراج کرد. برنابئو تاکید داشت مربی فقط وقتی از تیم برود که خودش بخواهد اما از مربی‌های منصوب او تنها میگل مونوس 14 سال مربی رئال ماند و 14 مربی اخراج شدند که دو نفرشان دو بار به چنین سرنوشتی مبتلا شدند.

پرس در دوره اول ریاستش در سال‌های 2006-2000 شش مربی را اخراج کرد. ویسنته دل بوسکه سه سال مربیگری کرد اما در سه سال بعدی کارلوس کی‌روش، خوسه آنتونیو کاماچو، ماریانو گارسیا رمون، واندرلی لوکزامبورگو و خوان رامون لوپس کارو مربی تیم بودند. در سال‌های 2018-2009 مانوئل پیگرینی، ژوزه مورینیو، کارلو آنچلوتی و زین‌الدین زیدان تا پایان قراردادشان ماندند اما به رافائل بنیتس و لوپتگی در خروجی را نشان دادند.

ریاست لورنزو سانز در سال‌های 2000-1995 بی‌ثباتی محض روی نیمکت رئال بود و خورخه والدانو، ویسنته دل بوسکه، آرسنیو ایگلسیاس، فابیو کاپلو، یوپ هاینکس، خوسه آنتونیو کاماچو، گاس هیدینک و جان توشاک یکی بعد از دیگری روی نیمکت رئال نشستند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.