سرمربی میلان با وجود پیروز شدن برابر جنوا همچنان ناآرام به نظر می‌رسد. او می گوید که تیمش باید سهمیه لیگ قهرمانان را به دست آورد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

و به نقل از مدیاست، میلان در دیدار معوقه هفته اول رقابت های سری A توانست با نتیجه دو بر یک جنوا را از پیش رو بردارد و به رده چهارم جدول رده بندی صعود کند.

گتوزو بعد از بازی گفت: بسیار خوشحالم که در این دیدار به پیروزی رسیدیم. الان در رده چهارم جدول رده بندی جای داریم و باید این رده خود را حفظ کنیم هر چند که کار بسیار سختی پیش رو داریم. هنوز کاری انجام نداده ایم. باید سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنیم.

او ادامه داد: در این دیدار چند بازیکن اصلی خود را به خاطر آسیب دیدگی در اختیار نداشتیم و این کار ما را سخت کرد با این حال توانستیم به پیروزی برسیم و سه امتیاز را کسب کنیم هر چند که این پیروزی به راحتی به دست نیامد. من اولین و آخرین مربی نیستم که آرامش لازم را ندارم. لحظات سختی را پشت سر می گذارم و طبیعی است که آرام نباشم.

گتوزو در پایان گفت: بازی در کل خوب بود. در بعضی از دقایق می ترسیدیم و این باعث شد تا گل هم دریافت کنیم. باید بازی به بازی بهتر شویم تا اعتماد به نفس لازم را به دست آوریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.