کریم انصاری‌فرد همچنان تیم ندارد و اختصاصی تمرین می‌کند تا شاید بتواند از تبصره‌های موجود در قوانین اتحادیه فوتبال انگلیس استفاده کند و توافقش با ناتینگهام‌فارست رسمی شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سایت گاتزتا یونان که اخبار فوتبال در این کشور را پوشش می‌دهد، آخرین شرایط کریم انصاری‌فرد را اینگونه توصیف می‌کند: «کریم، بدون دریافت اجازه کار دومین ماه متوالی را برای انتقال به تیم ناتینگهام‌فارست در چمپیونشیپ انگلیس سپری کرده است. آینده ملی‌پوش ایرانی در تیم ناتنیگهام‌فارست انگلیس همچنان با ابهام‌هایی مواجه است، زیرا هنوز نتوانسته ویزای کار در این کشور را دریافت کند.

مهاجم پیشین تیم المپیاکوس دومین ماه متوالی را بدون حتی یک دقیقه بازی برای تیم ناتینگهام‌فارست انگلیس به پایان رساند.

مقررات سختگیرانه فدراسیون فوتبال انگلیس فوتبالیست‌های خارج از قاره اروپا را ملزم به دریافت ویزای کار می‌کند.

کریم انصاری‌فرد با وجود بازی در 2 جام جهانی فوتبال به دلیل عدم همخوانی با معیارهای قانون انگلیس هنوز نتوانسته به تیم مورد نظرش اضافه شود و در ترکیب این تیم بازی کند.»

 کریم انصاری‌فرد برای انتقال به فوتبال انگلیس، در 70 درصد بازی‌های ملی مورد نیاز در یک سال گذشته حضور نداشته و به همین دلیل او نمی‌تواند به ناتینگهام‌فارست منتقل شود.

البته انصاری‌فرد زمان را می‌خرد و امضای رسمی قراردادش را به تأخیر می‌اندازد تا تعداد بازی‌های ملی بیشتری انجام بدهد و شامل این قانون شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.