مدیران و بازیکنان باشگاه رئال امیدوارند نتایج خوب تیم ادامه داشته باشد و سولاری آرژانتینی از عنوان «موقت» به مربی دائمی تیم تبدیل شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بعد از برد رئال‌مادرید مقابل ملیا در جام‌حذفی که اولین حضور سانتیاگو سولاری به عنوان سرمربی رئال به حساب می‌آمد. رئال در اولین بازی بعد از جدایی جولن لوپتگی واکنش خوبی نشان داد و با آرامش و کیفیت خوب، بازی خود را به حریفی که البته تیم ضعیفی بود، تحمیل کرد. سولاری حالا سه بازی طی ۱۰ روز آینده پیش‌رو دارد و در این مدت باید مدیران باشگاه را متقاعد کند که فرمول برنده شدن همراه با کهکشانی‌ها را بلد است. مربی آرژانتینی این فرصت را دارد که با نتایج خوب در این دو هفته، حضور طولانی مدتش در باشگاه را تضمین کند و به سه دلیل هم می‌تواند به این اتفاق امیدوار باشد. 
اول اینکه، خود مربی به این باور رسیده که شانس زیادی دارد که به عنوان مربی دائمی رئال به فعالیتش ادامه دهد. او به مقایسه شدن با زیدان علاقه‌مند نیست، زیدانی که در موقعیتی شبیه سولاری هدایت تیم را بر‌عهده گرفت و به یکی از پرافتخارترین مربیان تاریخ باشگاه رئال‌مادرید تبدیل شد. 
دوم اینکه، بازیکنان هم سولاری را قبول دارند، چون او را به خوبی می‌شناسند و او هم تیم را به خوبی می‌شناسد، چون هم رابطه خوبی با اعضای تیم داشته و هم اینکه زمانی خودش بازیکن مهمی در سانتیاگو برنابئو به حساب می‌آمده. 
بازیکنان اصلاً دل‌شان نمی‌خواهد که دوباره در تیم شاهد تغییر باشند و مصمم هستند به سولاری کمک کنند که دست‌کم تا پایان فصل در تیم ماندگار شود. 
در نهایت دلیلی سوم هم به باشگاه برمی‌گردد که باور دارد سولاری آرژانتین بهترین گزینه در حال حاضر برای هدایت تیم است. آن‌ها در مورد گزینه‌های دیگری که فعلاً در دسترس هستند – از جمله آنتونیو کونته- اصلاً متقاعد نشده‌اند. مسئولان رده بالای باشگاه معقتدند، سولاری می‌تواند در دوران گذار باشگاه بهترین عملکرد را داشته باشد و تا پایان فصل تیم را به خوبی هدایت کند تا مدیران باشگاه در نهایت گزینه‌های اصلی خود را انتخاب کنند. در هر صورت، تمام هدف‌ها در مورد سولاری به برنامه‌های کوتاه‌مدت برمی‌گردد، اما شاید او بتواند همه پیش‌بینی‌ها را تغییر دهد و تبدیل به مربی بزرگی در تاریخ رئال‌مادرید شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.