لیورپول در شبی که نمایش خوبی نداشت در خانه ستاره سرخ با 2 گل مغلوب شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شاید یورگن کلوپ روی 3 امتیاز این دیدار حساب ویژه ای باز کرده بود اما دروازه آلیسون 2 بار در 30 دقیقه نخست گشوده شد و در ادامه آنها نتوانستند شکست برابر ستاره سرخ را جبران کنند.

بازی در دقایق ابتدایی آرام دنبال شد و اولین فرصت روی یک ارسال کرنر در دقیقه 15 برای ستاره سرخ ایجاد گشت اما ضربه محکم ساویچ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

2 دقیقه بعد بهترین فرصت ممکن برای زدن گل اول لیورپول ایجاد شد اما ضربه ضعیف استوریچ در دهانه دروازه با اختلاف از بالای دروازه میزبان به بیرون رفت.

در دقیقه 22 پاسخ این فرصت سوزی بزرگ داده شد و میلان پاوکوف موفق شد با یک ضربه سر دقیق بالاتر از مدافعان لیورپول و روی ارسال کرنر مارین، گل اول ستاره سرخ را به ثمر برساند.

بر خلاف انتظار حملات ستاره سرخ ادامه یافت و آنها در دقیقه 29 با شوت سرکش و دیدنی باز هم میلان یاکوف از پشت محوطه به گل دوم هم رسیدند.

بعد از دریافت 2 گل لیورپول برای جبران سراپا حمله شد و در دقیقه 33 با ضربه سر لالانا در محوطه جریمه می توانست اختلاف را به حداقل برساند اما توپ او بعد از برخورد به مدافعان حریف به بیرون رفت.

دقایقی بعد استوریچ در گوشه محوطه صاحب فرصت شد و با یک ضربه دروازه بورخان را تهدید کرد اما دروازه بان ستاره سرخ موفق به کنترل توپ گشته و نیمه نخست با برتری 0-2 این تیم به پایان رسید.

گرچه انتظار می رفت لیورپول نیمه دوم را هجومی آغاز کند، اما در دقایق ابتدایی اتفاقی رخ نداد. اولین فرصت در دقیقه 49 برای ستاره سرخ ایجاد شد اما برخورد مشکوک توپ به دست میلنر از سوی داور پنالتی تشخیص داده نشد.

در دقیقه 55 لیورپول توسط رابرتسون ایجاد موقعیت کرد اما ارسال او به روی دیرک افقی دروازه ستاره سرخ برخورد کرد. در دقیقه 63 محمد صلاح شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد اما ضربه او به حدی نبود که دروازه بورخان را باز کند.

در دقیقه 70 یک بار دیگر این اتفاق تکرار شد اما این بار ضربه ستاره مصری لیورپول از فاصله ای دور در اختیار دروازه بان حریف قرار گرفت.

در دقیقه 82 محمد صلاح این بار در دهانه دروازه ستاره سرخ صاحب فرصت شد اما ضربه او به دیوار کناری دروازه برخورد کرد. در دقیقه 86 این بار فرمینو ارسال خوبی انجام داد اما ضربه سر فن دایک از بالای دروازه به بیرون رفت.

در ثانیه های پایانی ضربه زمینی صلاح باز هم توسط گلر ستاره سرخ دفع شد تا لیورپول با همان 2 گل مغلوب میزبان خود شود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.