مهاجم ایرانی کلوب بروژ در حضور تعویضی برابر موناکو موفق به دادن پاس گل شد تا در برد پُر گل تیمش تاثیرگذار باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم کلوب بروژ بلژیک که در سه دیدار اخیرش در گروه A لیگ قهرمانان اروپا دو باخت برابر دورتموند و اتلتیکو مادرید و همچنین یک تساوی خانگی مقابل موناکو داشت، از ساعت ۲۱:۲۵ امشب در حالی که کاوه رضایی را روی نیمکت داشت، در استادیوم لوئیس دوم فرانسه به مصاف شاگردان تیری آنری رفت.

 

یاران کاوه رضایی که در دیدار اخیر اروپایی به تساوی یک بر یک برابر موناکو رسیده بودند، در نیمه اول با گل‌های هانس واناکن(۲ بار) و وسلی در دقایق ۱۲، ۱۷ و ۲۴ به پیروزی ۳ بر یک دست یافتند.

 

ستاره ایرانی کلوب بروژ از دقیقه ۷۲ به‌عنوان دومین تعویضی تیمش جانشین وسلی شد که توانست در دقیقه ۸۵ بعد از شروع مجدد هووارث، دروازه‌بان‌شان با ضربه سر پاس در عمق بدهد تا رود وورمر از اشتباه مدافعان موناکو استفاده کند و چهارمین گل نماینده بلژیک را به ثمر رساند.

 

یاران رضایی بعد از آنکه در دور رفت مسابقات گروهی لیگ قهرمانان اروپا تنها یک امتیاز گرفته بودند، امشب موفق به پیروزی ۴ بر صفر در خانه موناکو فرانسه شدند تا با ۴ امتیاز در رده دوم جدول گروه A این رقابت‌ها قرار بگیرند.

 

کاوه رضایی در دو بازی ابتدایی مرحله گروهی لیگ قهرمانان برابر دورتموند و اتلتیکو مادرید به دلیل آسیب دیدگی حضور نداشت ولی در مسابقه اخیرشان مقابل موناکو در ترکیب ابتدایی غائب بود و امشب هم در حضور تعویضی برابر شاگردان تیری آنری، دومین بازی اروپایی خود را انجام داد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.