وین رونی از تصمیمش برای به وجد آوردن مورینیو و جلب نظر او گفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی، مهاجم منچستریونایتد می خواهد برای بازی در تیم مورینیو را متقاعد کند.

مورینیو اخیرا اعلام کرده بود برنامه ای برای استفاده از رونی در خط میانی ندارد. اما با آمدن زلاتان و حضور مهاجمان دیگر سوال اینجاست که رونی در چه پستی بازی خواهد کرد.

کاپیتان تیم ملی انگلیس در بازی های یورو در گفتگویی با اینساید یونایتد گفته: واقعا هیجان زده ام که قرار است با مورینیو کار کنم. او یکی از بهترین مربیان دنیاست. برای منچستریونایتد هم دوران جذابی است. من همیشه به او هم به عنوان یک انسان و هم یک مربی احترام گذاشته ام. او انسان خوبی است و موفق ترین مربی تاریخ است.

رونی در ادامه گفت: دوست دارم همیشه به عنوان یک بازیکن با انگیزه باشم. اما صادقانه بگویم، وقتی مربی جدید می آید همیشه با انگیزه تر هستم. مقابل تیم های زیادی از مورینیو بازی کرده ام. نمی توانم هیچ کدام از آن ها که آسان بوده را به یاد آورم.

کاپیتان تیم ملی انگلیس افزود: به نظرم این گویای همه چیز است. همیشه شکست دادن تیم های او سخت است. همیشه هم تیم هایش موفق هستند. او همه این کیفیت ها را با خود به یک تیم می برد. مطمئنم که ایده های خاص خودش را دارد. اما نکته مهم دیگر تجربه او است. او سرمربی تیم های موفق زیادی بوده است و تجربه اش کمک زیادی به ما خواهد کرد.

 

انتهای پیام/