سامان قدوس، ملی‌پوش ایرانی آمیا شرایط این تیم فرانسوی را مشابه تیم سابقش در لیگ برتر سوئد می‌داند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سامان قدوس در مدت حضورش در این تیم موفقیت های زیادی را به ارمغان آورد. نخستین بار برابر هاماربی گلزنی کرد  و پس از آن 28 گل برای تیم اوسترشوندس در لیگ و جام حذفی سوئد  به ثمر رساند. ما به خوشامدگویی او در خانه اش در فرانسه رفتیم. حال این پرسش پیش می آید آیا گرم تر از سامان قدوس کسی پیدا می شود؟ بازیکنی که وقت خود را صرف می کرد تا با هواداران صحبت کند. با دوستان و رسانه های گروهی دیدار می کرد. سامان قدوس همواره بیشترین درخواست ها را در میان هواداران تیم اوسترشوندس برای دادن امضا و عکس یادگاری داشت. آماده انجام این کارها برای هر کسی بود.

بازیکنان  تیم  آمیا پس از پایان تمرین روزانه خود در ورزشگاه زیبای لالیسونه در خوای مه آلود از زمین خارج می شوند. در نهایت سامان قدوس را می بینیم که در میان انبوه مه برای ما دست تکان می دهد. این همان سامان است.

سامان قدوس به دوربین تلویزیونی باشگاه اوسترشوندس سوئد می گوید: زمانی که به عقب باز می گردم و درباره اوسترشوندس فکر می کنم انگار در حال گرم شدن هستم. می دانم یک سال از زمان گلزنی من به تیم زوریای سوئیس در لیگ اروپا گذشت. پس از آن احساس گرمی را در جسمم داشتم. خاطرات خوبی از آن زمان دارم. با بسیاری از دوستان قدیمی اش در تیم اوسترشوندس هنوز ارتباط دارم و تماس می گیریم. با مربیان همانند گراهام و بیلی تماس می گیریم. گاهی به بروان نوری که در لیگ اندونزی بازی می کند نیز زنگ می زنم.

ملی پوش ایرانی درباره تنهایی اش در فرانسه نیز گفت: باشگاه خیلی از من مراقبت کرد و می کند. اینجا همه یک خانواده هستند  و می خواهند که فعالیت های ما سازمان یافته و منسجم باشد.

سامان قدوس ادامه داد: آمیا همانند یک باشگاه شباهت زیادی به اوسترشوندس سوئد دارد. تا سه، چهار سال قبل در لیگ دسته سوم فوتبال فرانسه حضور داشت. از همان زمان شروع به پیشرفت و صعود کرد. الان هم در لوشامپیونه با تیم هایی همانند پاری سن ژرمن، مارسی و لیل بازی می کند، البته هدف باشگاه آمیا رسیدن به بالاترین سطح این رقابت ها است.

انتهای پیام/