مارکو سیلوا، سرمربی اورتون، تایید کرد که اگر تیمش در دقایق پایانی دیدار امشب مقابل لیورپول، یک گل شانسی به ثمر می رساند، مانند یورگن کلوپ خوشحالی می کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در دربی امشب مرسی ساید، لیورپولی ها با گل دقیقه 90+5 دیووک اوریگی به پیروزی رسیدند و پس از این گل بود که کلوپ با سرعت وارد زمین شد و شادی گل عجیبی را با آلیسون بکر، دروازه بان تیمش، به نمایش گذاشت.

البته سرمربی آلمانی لیورپول بعد از بازی به خاطر این حرکت عذرخواهی کرد و اعلام کرد قصد توهین به اورتونی ها را نداشته و در مقابل، مارکو سیلوا اعلام کرد که حتی متوجه شادی کلوپ نشده است.

او به خبرنگاران گفت:"  صادقانه می گویم خوشحالی یورگن کلوپ را ندیدم . نمی دانم اگر ما نیز در چنین دقیقه ای چنین گل شانسی (3 بار کلمه شانسی را تکرار می کند) به ثمر می رسانیدیم آیا من نیز چنین واکنشی نشان می دادم یا خیر. من صحنه را ندیدم و اگر کلوپ چنین کاری کرده حتما در آن لحظه چنین حسی داشته است.

ما مستحق شکست نبودیم. البته به تیمم افتخار هم می کنم. مهمترین چیز در فوتبال نتیجه است اما به آنها گفتم که به عملکردشان افتخار می کنم. بازیکنانم به سختی کار کردند و کیفیت مان را در زمین نشان دادند. همانطور که پیش از بازی گفتم، هدف ما این بود که به اینجا بیاییم و آنها را به چالش بکشیم. برای هر دو تیم بازی دشوار بود."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.