ژوزه مورینیو به دلیل مصدومیت و محرومیت بعضی از بازیکنانش در دیدار با ساوتهمپتون ممکن است چهار بازیکن خود را در مقابل آرسنال در اختیار نداشته باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بازی شنبه‌شب یونایتد مقابل ساوتهمپتون که با تساوی 2-2 به پایان رسید برای شیاطین سرخ بسیار دشوار و پرهزینه بود و لشکر مصدوم و محرومی که این بازی روی دست مورینیو گذاشت حالا در آستانه‌ی جدال حساس با آرسنال که روز چهارشنبه برگزار خواهد شد می‌تواند برای آقای خاص شرایط دشواری رقم بزند.

اشلی یانگ روز چهارشنبه نمی‌تواند در اولدترافورد به مصاف آرسنال برود چرا که کارت زردی که در دیدار با ساوتهمپتون دریافت کرد به محرومیت او منجر شده است. به این ترتیب اشلی یانگ هم به الکسیس سانچز و ویکتور لیندلوف پیوست که مشخص بود به دلیل مصدومیت نمی‌توانند در مقابل شاگردان اونای امری به میدان بروند.

اما جدیدترین خبرهایی که از اردوی منچستریونایتد منتشر شده حاکی از آن است که حتی لوک شاو هم ممکن است نتواند در مقابل آرسنال بازی کند. شاو در بازی مقابل ساوتهمپتون بعد از خطایی که روی او انجام شد نتوانست به بازی ادامه دهد و تعویض شد ولی گمان نمی‌رفت مصدومیت او جدی باشد. ولی حالا به نظر می‌رسد شاو دست‌کم بازی مقابل آرسنال را از دست خواهد داد. یک خبر بد دیگر برای ژوزه مورینیو.

از سوی دیگر اونای امری که از پیروزی 4-2 دیشب مقابل تاتنهام روحیه گرفته با اعتماد به نفس بالا و با هدف شکست دادن شیاطین سرخ به همراه شاگردانش به اولدترافورد خواهد رفت.

یونایتد در مقابل ساوتهمپتون به جای شاو که از زمین بیرون رفت از دیوگو دالوت جوان استفاده کرد. مورینیو در عین حال می‌تواند به جای او مارکوس روخوی آرژانتینی را به میدان بفرستد. مورینیو درباره‌ی بازیکنان مصدوم و محروم خود در آستانه‌ی بازی مقابل آرسنال گفت:" مصدومیت ویکتور لیندلوف برای ما مهم است. مصدومیت الکسیس سانچز هم همینطور. اشلی یانگ هم محروم است. ولی کریس اسمالینگ و اریک بیلی اگر آماده باشند و بتوانند فردا با ما تمرین کنند مشکل چندانی نخواهیم داشت".

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.