باشگاه ساوتهمپتون سرمربی این تیم را به دلیل کسب نتایج ضعیف ناکامی در دور کردن «قدیس‌ها» از قعر جدول اخراج کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

و به نقل از نشریه تلگراف انگلیس، در پی تساوی خانگی هفته جاری تیم فوتبال ساوتهمپتون در لیگ برتر انگلیس مقابل منچستریونایتد که باعث ماندن این تیم در منطقه سقوط جدول (رده هجدهم) شد، مدیران باشگاه با سرمربی این تیم مارک هیوز قطع همکاری کردند.

هیوز در 27 دیداری که به عنوان سرمربی با «قدیس‌ها» همکاری داشت، تنها 5 پیروزی کسب کرد و در این فصل از لیگ برتر تیمش در 14 بازی تنها 2 پیروزی داشت. مردان او در 12 بازی دیگر 10 بار شکست خوردند و دو بار هم مساوی کردند. این نتایج ضعیف سبب شد که ساوتهمپتون با 9 امتیاز جزو سه تیم پایین جدول باشند.

با اخراج هیوز، اکنون باشگاه ساوتهمپتون در جستجوی چهارمین سرمربی خود طی 4 سال اخیر است اما تا آن زمان کلوین دیوس، دستیار هیوز هدایت تیم را برعهده خواهد داشت.

تساوی شنبه شب ساوتهمپتون مقابل منچستریونایتد در سنت‌مری دهمین بازی بدون برد متوالی این تیم در این فصل بود. او در حالی اخراج شد که ساوتهمپتون چهارشنبه هفته جاری مصاف دشوار با تاتنهام خواهد داشت و شنبه هفته آینده نیز باید برابر کاردیف قرار بگیرد. او پس از کلود پوئل و مائوریسیو پیگرینو سومین سرمربی است که ساوتپهمتون از سال 2016 (بعد از جدایی رونالد کومان) اخراج می‌کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.