فوتبال جهان - مهاجم فرانسوی اتلتیکومادرید می‌‌گوید از ناکامی‌اش برای تصاحب مهمترین جایزه انفرادی دنیای فوتبال آنقدرها ناراحت نیست اما فکر می‌کند به اندازه کافی برای بردن آن دلیل وجود داشته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یک سال دیگر آنتوان گریزمان در کسب توپ طلای فرانس فوتبال ناکام ماند و این بار در رقابت لوکا مودریچ، ستاره خط میانی رئال مادرید مغلوب شد. او که پس از کاپیتان تیم ملی کرواسی و کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس سوم شد، در پاسخ به این سؤال که از ناکامی‌اش مأیوس نشده است، گفت: خیر. حتی جزو سه نامزد نهایی کسب این جام بودن هم افتخار بزرگی است و همینطور داشتن عنوان قهرمانی جهان.

گریزمان که تابستان امسال با فرانسه قهرمان جام جهانی شد، ادامه داد: من برای بردن توپ طلا در آینده روی کمک هم‌تیمی‌هایم در تیم ملی و باشگاهی‌ام حساب می‌کنم و می‌خواهم جایی باشم که الان لوکا ایستاده است. من اما امسال افتخارات بزرگی مانند قهرمانی لیگ اروپا و جام جهانی کسب کردم. اینکه چه چیز دیگری باید انجام بدهم تا برنده توپ طلا شوم را نمی‌دانم.

مهاجم فرانسوی اتلتیکومادرید که امسال با این تیم قهرمان لیگ اروپا شد و با فرانسه جام جهانی را فتح کرد، طعنه‌ای هم به لیونل مسی و کریستیانو رونالدو بابت عدم حضورشان در این مراسم زد و گفت: من اینجا در این مراسم هستم چون می‌خواستم و می‌بایست به تیمم و به هم‌تیم‌هایم و به تمام هم‌رشته‌ای‌های خود احترام بگذارم و اتفاقاً شب بزرگ و خوبی هم شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.