روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی منچستر یونایتد، با اعلام اینکه این تیم بعد از اخراج مورینیو در مسیر احیا قرار گرفته، گفت اوله گنار سولسشر می‌داند من چه نوع مهاجمی هستم و این کمک مهمی است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

روملو لوکاکو در حالی از دوران پسا مورینیو در منچستریونایتد دفاع می‌کند که بهبود شرایط او در این دوران به وضوح قابل مشاهده است. لوکاکو در سه بازی اخیر خود با پیراهن یونایتد سه گل به ثمر رسانده، اما پیش از آن، در دوران سرمربی‌گری مورینیو، ظرف سه ماه تنها موفق به زدن سه گل شده بود. لوکاکو احیای منچستریونایتد و احیای خودش در نقش گلزن را مدیون شیوه‌های مربی‌گری اوله گنار سولسشر، سرمربی موقت شیاطین سرخ می‌داند.

 

لوکاکو در گفتگو با تلویزیون منچستر یونایتد در این باره گفت:" سولسشر در تمرین‌ها با ما مهاجمین از نزدیک کار می‌کند و درباره نحوه به توپ ضربه زدن در آخرین لحظات و تمام کردن کار در فرصت‌های دشوار به ما کمک می‌کند. او خودش یک مهاجم زهردار بوده و به تمام معنا، شایستگی این کار را دارد".

 

لوکاکو در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد:" سولسشر برای ما توضیح می‌دهد که چطور از توپ فاصله بگیریم و این برای یک مهاجم تکنیک مهمی است. سبک بازی‌ای که او از ما می‌خواهد واقعا به نفع من است. چون باعث می‌شد در موقعیتی قرار بگیرم که همیشه دلم می‌خواسته. سولسشر می‌داند من چه نوع مهاجمی هستم و با ما برای بهبود نقاط قوت‌مان کار می‌کند".

 

لوکاکو و هم‌تیمی‌هایش در حال حاضر برای پشت سر گذاشتن یک اردوی تمرینی کوتاه در شهر دوبی به سر می‌برند. لوکاکو این اردو را برای تیم مفید و مناسب دانست و در ادامه صحبتهای خود گفت:" اردوی دوبی برای تیم ما اتفاق خوبی است چون ما در حال حاضر عملکرد فوتبالی خیلی خوبی داریم و این اردو به ما کمک می‌کند به تیمی متحدتر و یکدست‌تر تبدیل شویم".

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.