بعد از شکست 2-1 لیورپول مقابل ولورهمپتون در مرحله سوم جام حذفی انگلیس و حذف غیرمنتظره این تیم از رقابتها، یورگن کلوپ علت تغییرات شدید در ترکیب لیورپول را بیماری بازیکنان اعلام کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بعد از شکست غیرمنتظره لیورپول در مقابل ولورهمپتون که دیروز در مرحله سوم جام حذفی انگلیس اتفاق افتاد و به حذف قرمزهای آنفیلد از رقابتها انجامید، یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، که حتی در جریان بازی به دلیل تغییرات زیادی که نسبت به بازی با منچستر سیتی، در ترکیب تیمش ایجاد کرده بود با انتقاد مواجه شده بود، به خبرنگاران گفت که مجبور به استفاده از بازیکنان جدید بوده چون چندین نفر از بازیکنانش با سرماخوردگی مواجه شده بودند.

یورگن کلوپ، تیمش را با 9 تغییر نسبت به بازی چهار روز پیش در مقابل منچستر سیتی به میدان فرستاده بود و از این گذشته در دقایق اول بازی، دژان لوورن هم با مصدومیت همسترینگ مواجه شد و چاره‌ای جز بیرون آمدن از زمین نداشت.

کلوپ بعد از بازی به خبرنگاران گفت:" تقریباً تمام بازیکنانی که امروز در میدان نبودند سرما خورده بودند. البته به جز آلیسون. برای همین ترکیب تیم را تغییر داده بودیم".

کلوپ در ادامه صحبت‌هایش گفت:" هدف ما این بود که کنترل بازی را بدست بگیریم چون تیم کاملا جدیدی بودیم، به خصوص در خط دفاع، برای همین منطقی این بود که توپ را پیش خودمان نگه داریم و حفظ کنیم. ما برای اینکه به عنوان جوانترین تیم، رکورد دنیا را بشکنیم به اینجا نیامده بودیم. ولی این بچه‌ها همیشه در کنار ما تمرین می‌کنند چون ما معتقدیم به اندازه کافی خوب هستند که بتوانند برای لیورپول بازی کنند".

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.