یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، مصدومیت لوورن، مدافع کروات این تیم از ناحیه همسترینگ، که دیروز در بازی مقابل ولورهمپتون در جام حذفی اتفاق افتاد را تایید کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بعد از آنکه یورگن کلوپ، در پایان بازی لیورپول و ولورهمپتون در مرحله سوم جام حذفی انگلیس، بازی‌ای که با شکست غیرمنتظره 2-1 سرخهای آنفیلد به پایان رسید، تایید کرد که دژان لوورن، مدافع کروات تیمش از ناحیه همسترینگ مصدوم شده، لیورپولی‌ها حالا تنها یک دفاع وسط آماده در اختیار دارند: ویرژیل فن‌دایک. و این می‌تواند برای کلوپ و تیمش نگران‌کننده باشد.

لوورن یکی از تنها دو بازیکنی بود که در جریان شکست روز سه‌شنبه لیورپول مقابل منچسترسیتی در لیگ برتر، در میدان حضور داشتند و کلوپ، دیروز در مقابل ولورهمپتون هم آنها را به میدان فرستاده بود. ولی لوورن در بازی دیروز، همان اوایل بازی با مصدومیت مواجه شد و به اجبار زمین را ترک کرد. به جای لوورن، کی یانا، مدافع 16ساله هلندی برای لیورپول به میدان رفت تابه جوان‌ترین بازیکن لیورپول در تاریخ جام حذفی تبدیل شود.

کلوپ در پایان بازی، در گفتگو با خبرنگاران، این ادعا که استفاده از لوورن در این بازی یک ریسک بوده را به کلی رد کرد و گفت تغییرات عمده‌ای که در تیمش بوجود آورده بوده به معنای بی‌احترامی به جام حذفی نبوده است.

کلوپ در مصاحبه به خبرنگاران درباره مصدومیت لوورن گفت:" چیزی که من شنیده‌ام این است که لوورن از ناحیه همسترینگ مصدوم شده. او قبلا هیچ نشانه‌ای نشان نداده بود که مشکل همسترینگ دارد. من از همه پرسیده بودم ولی به من اطمینان داده بودند که او با هیچ خطری مواجه نیست. او در این بازی یک دفعه با این مصدومیت مواجه شد. من از تصمیم خودم برای استفاده از او در این بازی دفاع می‌کنم".

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.