یوردی مستره، نایب رئیس باشگاه بارسلونا، مدعی شد از حالا نمی توان در مورد آینده ارنستو والورده تصمیم گرفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

با توجه به ناکامی در فصل اول در فتح لیگ قهرمانان اروپا، تکرار این اتفاق ممکن است منجر به پایان روزهای حضور والورده روی نیمکت آبی اناری ها شود و خود وی نیز اخیرا به این موضوع اشاره داشته است و در حالا در عین حال، یوردی مستره پاسخ مبهمی در مورد شرایط والورده در فصل بعد داد.

یوردی مستره گفت: "این یک وضعیت تکراری است که هر ساله اتفاق می افتد و شرایط در مورد با لوییس انریکه و گواردیولا نیز همینگونه بود. در شرایط فعلی گزینه تمدید قرارداد با والورده روی میز مدیران بارسلونا نیست و گرچه ما از ادامه فعالیت با او خوشحال می شویم، اما واقعیت این است که هر چیزی در فوتبال ممکن است رخ دهد."

مستره در مورد مصاحبه اخیر والورده و ابهام در مورد آینده اش روی نیمکت بارسا نیز گفت: "از نظر من والورده گفته از کار کردن با ما خوشحال است، بازیکنان نیز از حضور او رضایت دارند و من نیز شخصا چنین حسی دارم.

ما آرامش خود را حفظ می کنیم و می دانیم که هر اتفاقی می تواند رخ دهد و فارغ از متن قرارداد، این موضوع چیزی نیست که کاملا به ما بستگی داشته و در دستان ما باشد. به دوره کلیدی فصل نزدیک می شویم اما در حال حاضر بسیار آرام هستیم."

انتهای پیام/