دیگو لاینز، ستاره 18ساله فوتبال مکزیک که از او به عنوان مسی مکزیک یاد می‌کنند بعد از درخشش در فوتبال این کشور راهی اروپا شده و به باشگاه رئال بتیس ملحق شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیگو لاینز، اعجوبه 18ساله فوتبال این کشور که در تیم کلوب آمریکا درخشش خارق‌العاده‌ای داشته و با این تیم به مقام قهرمانی لیگ مکزیک رسیده، سرانجام راهی فوتبال اروپا شده و با قرارداد که روز پنج‌شنبه بین او و باشگاه رئال بتیس امضا شد از این پس به عنوان بازیکن بتیس در اروپا بازی خواهد کرد.

پیش از این سانتیاگو بانوس، مدیر ورزشی کلوب آمریکا، پرقدرت‌ترین باشگاه فوتبال مکزیک اعلام کرده بود که در صورتی که لاینز قصد عزیمت به اروپا را داشته باشد باشگاه مکزیکی سر راه او قرار نخواهد گرفت. کلوب آمریکا به قولش عمل کرد و در نهایت این رئال بتیس بود که زودتر از سایر رقبای اروپایی جنبید و مسی مکزیکی را به تیم خود اضافه کرد.

دیگو لاینز با اعلام اینکه بازی در اروپا همیشه رویای او بوده در گفتگو با رادیوی مارکا کلارو گفت:" این همیشه رویای من بوده. من به رویای خودم یعنی بازی در اروپا بسیار نزدیک شده‌ام و چیزی نمانده که به رویایم برسم".

شکی نیست که لیونل مسی الگوی هزاران نفر از ستاره‌های نوظهور فوتبال دنیا است و تعداد فوتبالیست‌هایی که از سبک فوتبال مسی الگو می‌گیرند احتمالاً به ده‌ها هزار نفر بالغ می‌شود ولی مورد دیگه لاینز فرق می‌کند. شباهت او با لیونل مسی تنها به خلاقیت، تکنیک، جثه کوچک و چپ پا بودن خلاصه نمی‌شود. لاینز به واقع پدیده‌ای درخشان است که کارشناسان فوتبال مکزیک به درستی معتقدند در سالهای آینده اگر در تیمهای بزگری پرورش پیدا کند می‌تواند مسی آینده دنیای فوتبال باشد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.