دو تیم منچستر سیتی و ولورهمپتون از هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس با هم رقابت خواهند کرد.

سعید فعله گری؛ تیم های منچستر سیتی و ولورهمپتون روز دوشنبه ۲۴ دی ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه به وقت ایران در استادیوم اتحاد شهر منچستر به مصاف هم خواهند رفت‌، یکی به فکر عقب نیفتادن از کورس قهرمانی،دیگری در فکر بالا رفتن تا هفتم جدول و این باعث زیبایی این بازی خواهد شد.

 سیتیزن ها در حالی پا به این مسابقه خواهند گذاشت که لیورپول رقیب آنها در صدر جدول، بازی این هفته خود را با پیروزی پشت سرگذاشته و شاگردان پپ گواردیولا نمی خواهند فاصله خود را با آنها بیشتر ببینند و به همین دلیل با تمام توان برای ماندن در رقابت برای قهرمانی به میدان خواهند رفت تا پیروز بازی باشند.

اما در آن سوی میدان، حریف هم انگیزه های خاص خود را دارد. گرگ های ولورهمپتون با سرمربی تیمشان نونو اسپریتو سانتو در اندیشه گرفتن ۳ امتیاز بازی هستند تا خود تا رده هفتم  جدول بالا بکشند و این مسئله باعث خواهد شد که منچستر سیتی ها کار راحتی  پیش رو نداشته باشند و در مجموع با در نظر گرفتن تمامی جوانب، می توان انتظار داشت که شاهد یک  بازی جذاب از سوی هر دو تیم باشیم.

در چهار تقابل اخیر دو تیم غیر از یک دیدار که با تساوی به پایان رسید، منچسترسیتی برنده سه دیدار از این چهار دیدار اخیر بوده است. نتیجه بازی رفت دو تیم در هفته سوم در تاریخ شنبه ۳ شهریور ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۰ در ورزشگاه مولینکس ولورهمپتون میان دو تیم برگزار شده بود که در نهایت با تساوی ۱بر۱ به پایان رسیده بود،ولورهمپتون ابتدا در دقیقه ۵۷ با گلزنی ویلی بولی جلو افتاده بود اما در دقیقه ۶۹ با گل آیمریک لاپورته بازی به تساوی کشید و نتیجه بازی رفت دو تیم با این تساوی رقم خورده است.حالا بازی برگشت دو تیم خواهیم دید چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.

منچسترسیتی در جدول با ۲۱ بازی و ۵۰ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد و ولورهمپتون هم با تعداد بازی مشابه و گرفتن ۲۹ امتیاز در رتبه دهم جدول قرار گرفته است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.