بازی کردن با تاکتیک مورینیو سخت بود

پل پوگبا، هافبک منچستریونایتد، پس از پیروزی تیمش مقابل تاتنهام، اعلام کرد از بازی سیستمی که اوله گنار سولسشر به کار گرفته، لذت می برد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 پوگبا در 6 دیدار منچستریونایتد با هدایت سولسشر، 4 گل به ثمر رساند  و در دیدار امشب مقابل تاتنهام هم پاس تک گل تیمش را برای مارکوس راشفورد ارسال کرد.

این ستاره فرانسوی که در دوره حضور ژوزه مورینیو در الدترافورد با انتقادهای زیادی روبرو شده بود، از اینکه در سیستم سرمربی جدید به خوبی جا افتاده، خوشحال است.

او به خبرنگاران گفت:" من از فوتبال بازی کردن لذت می برم. بازی کردن با سیستم مورینیو دشوار بود و تاکتیک هایی که برای بازی استفاده می کردیم. من دوست دارم هجومی تر بازی کنم، پرسینگ و بازی از جلو.

گاهی اوقات می توانم دفاع کنم اما دفاع کردن جزو بهترین ویژگی های من نیست. جایی که در حال حاضر بازی می کنم، درک بهتری از یکدیگر داریم و جایی است که من بیشتر از همه در آن احساس راحتی می کنم.

بودن نمانیا ماتیچ  و آندر هررا پشت سرم، به من کمک می کند. می دانم ماتیچ آنجاست و ما می توانیم از جلو پرس کنیم و من می توانم شوت بزنم یا پاس بدهم.... این کاری است که از وقتی سرمربی جدید آمده، انجام می دهیم. می دانم پشت سر ایمن است و من آزادی دارم."

پوگبا همچنین در مورد پیروزی تیمش مقابل تاتنهام که پنجمین پیروزی پیاپی در لیگ برتر بود گفت:" نتیجه خیلی مهمی بود. این آزمون بزرگی بود. ما نیاز به امتیازات این دیدار داشتیم و تاتنهام هم همینطور. ما واقعا احساس غرور می کنیم.

این پیروزی بزرگی است و ما روی آن کار کرده بودیم. می دانستیم که این نقطه ضعف تاتنهام است که وقتی از یک سمت حمله می کند. ما نیاز داشتیم که از جلو توپ را بگیریم و از سمت دیگر حمله کنیم. راشفورد فرار فوق العاده ای داشت و من تلاش کردم تا یک پاس بی نقص به او بدهم. هدف ما رسیدن به چهار تیم بالای جدول است. ما باید به همین روند ادامه بدهیم."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.