مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام، تایید کرد که اگر مصدومیت هری کین، باعث دوری او از میادین شود، ضربه بزرگی برای تیمش خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هری کین در دقایق پایانی شکست 1-0 امشب تاتنهام مقابل منچستریونایتد، از ناحیه قوزک پا دچار آسیب دیدگی شد و این در حالی است که سون هیونگ مین، ستاره کره ای این تیم، هم به زودی راهی امارات خواهد شد تا در جام ملت های آسیا شرکت کند.

پوچتینو به خبرنگاران گفت:" نگرانی من آن تکل بد در دقایق پایانی است. بازیکن منچستریونایتد تعمدی نداشت اما تکل بدی بود و اکنون او اندکی روی قوزک پایش احساس درد می کند و بعد از بازی می لنگید.

ما به زودی سان را به خاطر حضور در جام ملت های آسیا از دست می دهیم و اگر هری کین مصدوم شده باشد، ضربه بزرگی به تیم ما خواهد بود."

تاتنهام در حالی در این دیدار با یک گل شکست خورد که هر 11 ضربه به چهارچوب این تیم را داوید دخیا مهار کرد.

پوچتینو در این مورد گفت:" از عملکردمان خیلی راضی هستم. در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم. فکر می کنم موقعیت کافی برای گلزنی و بردن بازی ایجاد کردیم. داوید دخیا 11 سیو داشت که او را بهترین بازیکن زمین کرد.

فکر می کنم این یکی از بهترین نمایش هایی بوده که در این چهار سال و نیم از تاتنهام دیدم، بهترین 45 دقیقه.

احساس من متفاوت از وقتی است که در الدترافورد با منچستریونایتد بازی کردیم. ما 3-0 برده بودیم اما من راضی نبودم. امروز شکست خوردیم اما من از عملکرد تیم راضی هستم. اگر می خواهید تیمی بسازید و یک ساختار برای آینده و به فتح جام ها نزدیک شوید، باید به این شکل کار و بازی کنید.

البته که از نتیجه ناراحتم، نمی توانم چیز دیگری بگویم، اما از واکنش تیم بعد از دریافت گل خیلی راضی ام. در نیمه دوم به اندازه کافی موقعیت برای رسیدن به تساوی یا پیروزی ایجاد کردیم."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.