ادامه سکونشینی های ستاره ایرانی در باشگاه قبرسی باعث شد تا رسانه های این کشور از قرار گرفتن این بازیکن در مسیر خروج خبر بدهند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رضا قوچان نژاد این روزها در باشگاه آپوئل قبرس از شرایط خوبی بهره نمی برد تا جایی که برای دومین هفته متوالی نامش در فهرست 18 نفره قرار نگرفت تا ادامه سکونشینی های او به سوژه ای جنجالی برای رسانه های قبرسی تبدیل شود.

رسانه های قبرس با این ادعا که سرمربی ایتالیایی باشگاه آپوئل پیام روشنی با سکونشین کردن به رضا قوچان نژاد داده است، مدعی شدند این بازیکن چاره ای جز جدایی ندارد. یکی از این سایت های مطرح امروز نوشت:« رضا قوچان‌نژاد برای دومین بازی متوالی در لیگ قبرس توسط پائولو ترامزانی سرمربی آپوئل از فهرست 18 نفره خارج شد تا به این نتیجه برسد دیگر شرایط برای ماندن او فراهم نیست».

در ادامه این گزارش آمده است:« شاید این یک راز مشترک است که دیگر چیزی حتی به صورت مرحله‌ای نیز تغییر پیدا نمی‌کند. این دلیل روشنی برای استفاده بیشتر از بالوق، دیگر مهاجم آپوئل در ترکیب اصلی است و رضا قوچان‌نژاد حتی جایی روی نیمکت ذخیره‌ها نیز ندارد، البته این اقدام سرمربی ایتالیایی می‌تواند دارای ابعاد دیگری نیز باشد که حاکی از پیام روشن و غیرمستقیم باشگاه آپوئل به رضا قوچان‌نژاد جهت جدایی است. بهترین گزینه برای این مهاجم ایرانی جستجوی تیم دیگری خواهد بود».

رسانه های قبرسی با اشاره به این که گوچی پیشنهادات خوبی از ایران داشت اما اصلا تمایلی به بازگشت به کشورش آن هم در این سن و سال ندارد، از ابهام در آینده این بازیکن خبر دادند چون قوچان نژاد پیشنهاد دیگری در اروپا ندارد و شرایط این فصل او با پیراهن آپوئل نیز مانع بزرگی برای تیم های اروپایی برای سرمایه گذاری روی این بازیکن است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.