ستاره سابق تیم ملی مصر در برنامه ای ابراز داشت که خواندن قرآن پیش از هر بازی یکی از رموز موفقیت مسوت اوزیل و معز علی به شمار می رود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد ابوتریکه مهاجم سابق تیم ملی مصر که هم اکنون به عنوان کارشناس دربرنامه های تلویزیونی حضور پیدا می کند در اظهار نظری  گفت :«  به نظر من وجه اشتراک معز و مسوت قران خواندن قبل از شروع هر بازی است»

المعزعلی ستاره جام ملت های آسیا پیش از هر بازی، معمولا با قرار گرفتن در دایره میانه ای زمین، دستانش را به سبک مسوت اوزیل به علامت دعا بالا می برد و بعد ازخواندن قران آن ها را روی صورتش می کشید. ابوتریکه که خودش زمانی در تیم ملی مصر یک مهاجم سرشناس به حساب می آمد  در همین رابطه افزود:« به معز علی توصیه می کنم که به این کار همچنان ادامه دهد.»

البته نمونه های زیادی را می توان در همین رابطه نام برد که پیش از شروع هر بازی و حتی در خاتمه هر دیدار و زمان به ثمر رساندن گل، به علامت شکر گذاری این حرکت را انجام می دهند. گفتنی است المعزعلی 22 ساله ضمن این که توانست با قطر به عنوان قهرمانی جام ملت های آسیا برسد، عنوان بهترین گلزن این رقابت ها و همچنین بهترین بازیکن جام را از آن خود کرد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.