پاداش بازیکنان تیم ملی قطر بابت قهرمانی شان در جام ملت های آسیا مشخص شد و در این بین برخلاف شایعات خبری از خانه در لندن نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 تیم ملی قطر با قهرمانی در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ شگفتی بزرگی در فوتبال قاره خلق کرد. نکته شگفت انگیز البته بحث پاداش بازیکنان تیم ملی قطر بود که پس از قهرمانی شایعاتی نیز منتشر شد. شایعاتی مبنی بر اینکه امیر قطر به هر کدام از بازیکنان این تیم یک ماشین لکسوس ۲۰۱۹، یک خانه در لندن، ۱۰ میلیون ریال قطری، حقوق مادام العمر و پاداش های معنوی دیگری که عجیب به نظر می رسید. علی الصلاة، سخنگوی فدراسیون فوتبال قطر و مدیر رسانه ای تیم ملی این کشور در جام ملت ها هم در پاسخ به این شایعات اعلام کرد که چنین چیزی صحبت ندارد و کذب محض است.

با این حال پاداشی که بازیکنان قطر دریافت کردند مشخص شد و بر این اساس یک میلیون دلار آمریکا، یک ماشین بنتلی آخرین مدل، حقوق ماهیانه ۷۰ هزار ریال قطری به صورت مادام العمر، یک ساعت رولکس و نیم میلیون ریال قطر به پدر یا مادر هر بازیکن به عنوان پاداش پرداخت شد. همچنین پاداشی که از طرف کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت می شود نیز بین بازیکنان تقسیم شد که به هر بازیکن ۱۵۰ هزار دلار آمریکا رسید.

انتهای پیام/