هافبک برزیلی تیم فوتبال بارسلونا به بازی برگشت این تیم مقابل رئال مادرید در کوپا دل ری نخواهد رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از نشریه مارکای اسپانیا، آرتور ملو هافبک برزیلی تیم فوتبال بارسلونا مصدوم شده و است و بین ۳ تا ۴ هفته خانه‌نشین خواهد شد. به این ترتیب او بازی برگشت آبی‌و‌اناری‌ها مقابل رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در دور برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا را از دست خواهد داد.

آرتور مله از ناحبه عضله دو سر پای چپ مصدویم شده است و احتمالاً تا یک ماه قادر به همراه تیم تحت هدایت ارنساتو والورده نخواهد بود. این در حالیست که بارسلونا ۱۹ روز دیگر میهمان رقیب دیرینه‌اش خواهد بود. بارسلونا در هفته پیش رو نیز در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مصافی حساس با لیون فرانسه خواهد داشت.

این دومین مصدومیت آرتور از زمان پیوستن او به بارسلونا در تابستان سال ۲۰۱۷ است. این هافبک برزیلی پیش از این در ماه نوامبر از ناحیه عضله نزدیک‌کننده آسیب دید که او را برای ۱۵ روز خانه‌نشین کرد.

بارسلونا در مدت خانه‌نشینی آرتور در لالیگا نیز به مصاف اتلتیک بیلبائو، رئال وایادولید و سویا می‌رود و در تاریخ ۱۱ اسفند نیز در لیگ میهمان رئال مادرید خواهد بود. این بدان معناست که آرتور ممکن است دو مصاف تیمش با رئال مادرید که در فاصله ۳ روز برگزار می‌شود را از دست بدهد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.