بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال روسیه ضمن ستایش سردار آزمون از موافقت روبین‌کازان با انتقال این ملی‌پوش ایرانی به زنیت سن‌پترزبورگ ابراز شگفتی کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

و به نقل از خبرگزاری ریانووستی روسیه، ماکسیم دومنکو درباره انتقال بازیکنان جدید به تیم زنیت سن‌پترزبورگ شامل سردار آزمون، راکیتسکی و باریوس گفت: من این انتقال‌ها را خوب ارزیابی می‌کنم و معتقدم آنها برای بازی کردن و نه نشستن روی نیمکت به زنیت سن‌پترزبورگ پیوستند.

این بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال روسیه و زنیت سن‌پترزبورگ درباره سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی نیز اظهار داشت: صادقانه بگویم از موافقت تیم روبین‌کازان با انتقال سردار آزمون به زنیت سن‌پترزبورگ متعجب شدم. سردار آزمون چیزهای زیادی برای اثبات کردن دارد و در چند پست می‌تواند بازی کند.

ماکسیم دومنکو در رابطه با میزان آمادگی تیم زنیت سن‌پترزبورگ در آستانه بازی رفت مرحله یک‌شانزدهم لیگ اروپا برابر فنرباغچه ترکیه نیز گفت: سخت است در این رابطه صحبت کنیم زیرا نمایش زنیت در تورنمنت چهار جانبه قطر ناامید کننده بود. البته سرگئی سماک (سرمربی) با بررسی تمامی موارد تیمش را مهیای بازی با حریف ترکیه‌ای می‌کند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.