سانتیاگو سولاری، سرمربی جوان رئال مادرید، پاسخ صحبت های ستاره جوان تیمش را دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ایسکو که در روزهای حضور سولاری تبدیل به یک نیمکت نشین صرف شده، دیروز در توئیتر خود مدعی شد به او فرصت کافی برای بازی کردن نمی رسد اما سانتیاگو سولاری از او خواست تنها به تمرین کردن و ارائه تمام توان خود در جریان تمرینات فکر کند.

مصاحبه اخیر ایسکو: "یک فوتبالیست حرفه ای باید با 100 درصد توان تمرین و تلاش کرده و در خدمت تیمش باشد. شرایط تیم خوب بوده و همه بازیکنان به خوبی تمرین می کنند زیرا رئال مادرید باید در اولویت همگان باشد. از نظر من فوتبال یعنی تمرین و استعداد و شما باید با تمام توان در تمرینات حاضر باشید تا در صورت نیاز بتوانی به میدان بروید. آیا از صحبت های ایسکو ناراحت شدم؟ خب..."

نیمکت نشینی های گرت بیل و مارکو آسنسیو: "شرایط آنها در حال بهبود بوده و ما همه می دانیم که آنها می توانند چه کارهایی انجام دهند. همه ما از شرایط خوشحال هستیم و این دو بازیکن با نگرش صحیح و تمرینات خوب، پیشرفت خواهند کرد."

رویارویی با دیگو سیمئونه: "من خیلی به سیمئونه احترام می گذارم. ما در تیم ملی آرژانتین همبازی بوده ایم و همچنین وی سرمربی من در سن لورنزو بوده و من خوشحالم به عنوان بازیکن و سرمربی بالاترین سطح قرار داریم. من مطمئن هستم که یک دیدار فوق العاده در انتظار ما خواهد بود ما باید با انرژی فراوان و حداکثر توان رقابت کنیم."

احتمال خوشحالی آلوارو موراتا در صورت گلزنی: "احترام گذاشتن به تیم رقیب ربطی به بروز احساسات یک بازیکن ندارد."

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.