اوله گونار سولسشر، سرمربی جوان منچستر یونایتد، ابراز امیدواری کرد بازیکنانش تمام تمرکز خود را روی بازی با فولام قرار دهند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

منچستر یونایتد پیش از دیدار سه شنبه این هفته برابر پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان، باید در لیگ برتر به مصاف فولام برود و اوله گونار سولسشر معتقد است با پیروزی در چنین دیدارهایی می توان به اهداف تیمی دست یافت.

اوله گونار سولسشر گفت: "برای کسب پیروزی و جلو رفتن باید به خود باور داشته باشید و این همان چیزی است که باعث می شود شما برای همه بازی ها آماده شوید و این انتظار ما از بازیکنان است که در هر روز تمرین برای همه بازی ها تمرکز کنیم.

قرار گرفتن در بین چهار تیم جدول یکی از اهدافی است که ما به سوی آن قدم بر می داریم و می خواهیم به آنجا برسیم. عملکرد یونایتد دو ماه گذشته فوق العاده بوده است اما حفظ ثبات در حال حاضر نکته کلیدی شرایط تیم است.

بازی برابر فولام شخصیت ما را آشکار ساخته و مشخص می کند که آیا تمرکز خود را روی بازی بعدی قرار دادیم و می توانیم دیدار با پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان را فراموش کنیم یا خیر. تمرکز یونایتد برای مدت فراوانی روی تیم هایی چون PSG، چلسی و لیورپول بوده است، اما این ها بازی هایی نیستند که باعث پیشرفت شرایط ما شوند و بالا رفتن با حصول نتیجه در دیگر مسابقات حاصل می شود."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.