کنی داگلیش، اسطوره باشگاه لیورپول می‌گوید منچسترسیتی بیهوده از تاکتیک‌های جنگ روانی علیه لیورپول استفاده می‌کند چون یورگن کلوپ، جنگجویی تمام‌عیار است و این تکنیک‌ها روی او کار نخواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کنی داگلیش، اسطوره بزرگ باشگاه لیورپول، با اشاره به اقدامات اخیر باشگاه منچسترسیتی، می‌گوید کاملا مشخص است که سیتی قصد دارد فشار وارده به یورگن کلوپ را افزایش دهد و به این منظور از تاکتیک‌های جنگ روانی استفاده می‌کند. اما داگلیش معتقد است این اقدامات سیتی بیهوده است چرا که یورگن کلوپ جنگجویی تمام‌عیار بوده و این تکنیک‌ها روی او جواب نخواهد داد.

داگلیش در این باره گفت:" دیروز دیدم یکی از باشگاه سیتی کری می‌خواند که ما قوی‌تر هستیم. می‌خواستم همانجا به او بگویم این که مسابقه وزنه‌برداری نیست پسر جان".

داگلیش در ادامه اضافه کرد:" گواردیولا گفت ترجیح می‌داد در موقعیت ما باشد. این به  نظر شما جنگ روانی نیست؟ ولی بچه‌ها نباید به این حرفها گوش بدهند. آنها در موقعیت ما نیستند. ما در موقعیت خودمان هستیم و سرنوشت‌مان در دستهای خودمان است".

داگلیش سپس گفت:" هر وقت به اواخر فصل نزدیک می‌شویم جنگ روانی آغاز می‌شود. این طبیعی است. ما به اینجا رسیده‌ایم چون در زمین و داخل استادیوم دست به دست هم داده و تلاش کرده‌ایم. ما امسال بیشتر کارهایمان درست بوده و اگر به همین ترتیب ادامه بدهیم به احتمال زیاد قهرمان خواهیم شد".

داگلیش ادامه داد:" یورگن برای لیورپول بهترین مربی ممکن است. عصبی شدن به نظر من طبیعی است ولی او به راحتی از پس موقعیت‌های عصبی‌کننده برمی‌آید. در هر کجای فصل که باشید، قبل از هر بازی نگران و عصبی خواهید شد. از این هیچ گریزی نیست. این بخشی از فوتبال است و نباید نگرانش شد".

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.