اوله گونار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد معتقد است که تیمش نباید برای خرید سوپراستارها هزینه کند و بودجه خود را به دقت خرج کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یونایتد پس از سرالکس فرگوسن در سال 2013، هزینه زیادی برای خرید بازیکنانی مثل آنخل دی ماریا، رادامل فالکائو و الکسیس سانچس انجام داد ولی این بازیکنان نتوانستند آنطور که باید برای این تیم بدرخشند. سانچس سال گذشته از آرسنال به یونایتد پیوست ولی همواره دچار مشکل بود. حال سولسشر به مدیران یونایتد هشدار داد که تمرکز خود را بر روی خریدهای مناسب باشگاه کنند نه سوپراستارها.

او گفت:" موضوع این نیست که یک تعدادی بازیکن داشته باشیم. باید آنهایی را بخریم که مناسب باشگاه هستند و به درد تیم می‌خورند. موضوع این نیست که سوپراستاربخریم و همه چیز درست شود و ناگهان از رقابت کردن برای سهمیه به قهرمان لیگ تبدیل شویم. اگر به بازیکنان نگاه کنید، به سن و سالشان، آنها جوان هستند و آینده خوبی پیش رویشان است. ولی ما به بازیکنان با تجربه هم نیاز داریم که نقش رهبری را در تیم ما ایفا کنند. پل پوگبا و جسی لینگارد برای مثال در سنی هستند که انتظار می‌رود مسئولیت قبول کنند و کارهای عجیب و غریب انجام ندهند."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.