پپ گواردیولا تیمش را قدرت اول لیگ برتر انگلیس و اروپا نمی‌داند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پپ گواردیولا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل چلسی در هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس ضمن تشکر از تعاریف سرمربی رقیب، آبی‌های شهر منچستر را بهترین تیم انگلیس و اروپا ندانست.

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی در این باره گفت: از تعاریف و تمجید ساری خیلی ممنونم اما بهترین تیم اروپا طی 3  سال گذشته رئال مادرید بوده که قهرمان لیگ قهرمانان شده است. آن‌ها با اختلاف بهترین تیم اروپا هستند! چند روز قبل امکان داشت  7  امتیاز  از صدرنشین عقب باشیم و حالا در جایگاه کنونی هستیم.خیلی بد شانس بودیم که 2 سال و 2  فصل را بدون یک مدافع چپ سپری کردیم. کوین دی بروینه  یکی از مهم‌ترین بازیکنان ما به حساب می‌آید. باشگاه‌ها، دست اندرکاران و امکاناتی باور نکردنی دارند. تمامی باشگاه‌های بزرگ همه امکانات را در اختیار دارند. گاهی برخی مصدوم می‌شوند و گاهی همه آماده هستند.

پپ در ادامه افزود: هر کسی باید کار کند و چیزی بسازد. وقتی قبل از شروع فصل با چلسی رو به رو شدیم، تقریبا به سطح مطلوب رسیده بودند. به نظرم آن‌ها فصل خارق العاده‌ای را سپری کرده‌اند. احترام زیادی برای چلسی قائل هستم. بازی فردا یک فینال است. باید با چنین دیدی در این مسابقه بازی کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.