بارسا امشب در زمین بیلبائو با تساوی بدون گل متوقف شد و دو امتیاز شاید حیاتی را از دست داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

با وجود این تساوی، بارسا با شش امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار دارد و رئال را جدی ترین تعقیب کننده خود می بیند. در بازی امشب مسی 90 دقیقه در زمین بود و نتوانست کار خاصی انجام دهد. به نظر می رسد که پس از مصدومیت در بازی با والنسیا، مسی هنوز به فرم همیشگی خود برنگشته است.

ارنستو والورده، سرمربی بارسا در نشست خبری پس از بازی گفت:« نیمه اول کند و بی نظم بودیم. انتظار داشتم بازی مان ریتم بهتری داشته باشد ولی اینطور نبود. بیلبائو پرس سنگینی کرده بود و روی ضدحملات نیز خطرناک بودند. گذشتن از لایه های دفاعی پرتعداد حریف، کار دشواری بود.

مشکل ارتباطی بین بازیکنان؟ نمی دانم. در نیمه اول قطعا در حد خودمان نبودیم. از موقعیت های مان هم استفاده نکردیم. شاید پس از یک هفته دشوار، کمی خسته بودیم اما این نمی تواند توجیه مناسبی باشد. در نهایت ما مسئول اشتباهات مان هستیم.»

مسی:« اگر او بازی کرد، به این معناست که مشکلی نداشته و شرایطش خوب بوده است. از نظر من که او عالی کار کرد. اگر مصدوم بود، قطعا بازی نمی کرد.»

تراشتگن:« مارک فوق العاده کار کرد و شب، شب او بود. نیمه اول مهار فوق العاده ای داشت و در دقایق پایانی، روی ضربه ویلیامز هم استثنایی کار کرد.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.