چلسی 3 – 0 مالمو؛ برای فراموشی روزهای تلخ

چلسی موفق شد با برتری 0-3 برابر مالمو به دور بعدی لیگ اروپا صعود کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 آبی های لندن که در هفته های اخیر نتایج ضعیفی در جزیره گرفته بودند امشب کار سختی برابر مالمو نداشتند و با پیروزی برابر این تیم به مرحله بعد صعود کردند.

بازی با برتری چلسی آغاز شد و این تیم در همان دقایق ابتدایی چند موقعیت خوب گلزنی به دست آورد که به سرانجام نرسید. تیم ساری در نیمه اول در چند صحنه توسط ژیرو و آسپلیکویتا می توانست به گل برسد اما بی دقتی بازیکنان این تیم باعث از دست رفتن موقعیت ها شد تا در نهایت دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند. مطابق انتظار چلسی نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در نهایت در دقیقه 54 به گل اول رسید.

حرکت ویلیان از جناح چپ با ارسال عرضی او همراه بود تا اولیویه ژیرو با یک ضربه تمام کننده در مقابل دروازه گل اول تیمش را به ثمر برساند.

در دقیقه 73 و با ده نفر شدن مالمو شرایط این تیم دشوار تر شد تا اینکه در دقیقه 74 راس بارکلی هافبک انگلیسی چلسی با نواختن یک ضربه ایستگاهی تماشایی گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

در دقایق پابیانی هادسون اودوی موفق به زدن گل سوم چلسی نیز شد. در ادامه بازی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ داد و چلسی به پیروزی برابر مالمو راهی دور بعدی شد.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/