اولگنار سولسشایر، سرمربی نروژی تیم فوتبال منچستریونایتد می‌گوید در این تیم هر بازی یک آزمون است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

اولگنار سولسشایر که شاگردانش عصر فردا (یکشنبه) در حساس‌ترین بازی هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد پذیرای لیورپول هستند، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» گفت: فردا بازی بزرگی در پیش داریم، دیداری که همه بی‌صبرانه منتظر آغازش هستند. تعداد قهرمانی‌های منچستریونایتد و لیورپول در لیگ به ترتیب 20 و 18 است و  طبیعی است که نخواهید رقیب‌تان از حیث کسب جام از شما پیشی بگیرد. به عنوان هوادار این موضوع اهمیت زیادی دارد، اما به عنوان سرمربی تیم باید اطمینان حاصل کنید که روی کارتان تمرکز دارید. به هر حال ما هر کاری که می‌کنیم برای خودمان می‌کنیم.

این سرمربی نروژی که در پی اخراج ژوزه مورینیو از سمت سرمربیگری منچستریونایتد، تا پایان فصل جاری به عنوان مربی موقت شیاطین سرخ معرفی شد، در مواجهه با این پرسش که «آیا پیروزی بر لیورپول می‌تواند سران باشگاه را برای دائمی کردن قرارداد شما ترغیب کند؟»، اظهار داشت: این چیزی است که بعد از هر بازی گفته می‌شود. وقتی در منچستریونایتد هستید، هر هفته، هر بازی، یک آزمون است. در واقع در هر بازی باید پیشرفت داشته باشید.

منچستریونایتد از زمان روی کار آمدن اولگنار سولسشایر سیر صعودی داشته و موفق شده با کسب 51 امتیاز خود را تا رده چهارم جدول رده‌بندی بالا بکشد، اما همچنان با لیورپول دوم جدولی 14 امتیاز اختلاف دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.