به نظر می رسد مسیر مائورو ایکاردی و باشگاه اینتر در پایان فصل از یکدیگر جدا خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شرایط مهاجم 26 ساله نراتزوری همچنان نامشخص است و معلوم نیست چه زمانی موعد بازگشت او به ترکیب اصلی اینتر فرا خواهد رسید. طبق ادعای گاتزتا دلا اسپورت، مذاکرات بین نمایندگان مهاجم آرژانتینی و پپ ماروتا و همچنین استیون ژانگ، رئیس اینتر در چند روز آینده ادامه خواهد داشت و با توجه به سفر رئیس جوان باشگاه برای حل مشکل به میلان، در این رابطه خوش بینی وجود دارد.

یکی از خواسته های مهم باشگاه اینتر، عذرخواهی مائوریتو در رختکن از دیگر بازیکنان است اما ایکاردی معتقد است خطایی مرتکب نشده که بابت آن نیاز به عذرخواهی داشته باشد و این جزئیات، بازگشت ایکاردی را به تعویق می اندازد. همچنین ایکاردی خواهان بازگشت بازوبند است اما باشگاه اینتر نظر دیگری دارد.

با وجود شایعات اخیر، ایکاردی در دربی برابر میلان حضور نخواهد داشت زیرا او قصد دارد با رئیس باشگاه دیدار کند و تاکید دارد که باشگاه از وندا نارا عذرخواهی کند.

اما علیرغم احتمال بالای بازگشت ایکاردی در ادامه فصل به ترکیب اینتر، او در پایان فصل راهی تیم دیگری خواهد شد. پپ ماروتا و دیگر ارکان مدیریتی از اتفاقات اخیر و عدم تمایل ایکاردی به تمدید قرارداد دیگر خسته شده اند و این بازیکن در فصل آتی دیگر در اینتر توپ نخواهد زد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.